Zdrowie i dobre samopoczucie

 Stres i zwiększony poziom kortyzolu mogą powodować wiele nieprzyjemnych symptomów, takich jak: nadmierna potliwość, szybsze bicie serca, problemy z koncentracją czy rozdrażnienie. Przewlekły stres może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, w tym bezsenności, choroby wrzodowej, schorzeń układu krążenia czy migren. Dlatego tak ważne jest, aby skutecznie dbać o równowagę emocjonalną i pozytywne samopoczucie.

NuviaLab Relax to zaawansowany suplement diety, którego zalety docenią wszystkie osoby narażone na codzienny stres i odczuwanie zwiększonego napięcia emocjonalnego. Zawiera unikatowy kompleks składników, które pomagają się zrelaksować i zachować spokój podczas stresowych sytuacji. Skład produktu kompleksowo wspiera układ nerwowy, wspomaga pracę mózgu oraz zdolności kognitywne. Pomaga to w lepszym realizowaniu codziennych zadań bez negatywnego wpływu stresu na koncentrację i wydajność. Dodatkowo wpływa także na poprawę jakości snu i ułatwia zasypianie, tym samym wspierając efektywny wypoczynek w trakcie nocy.

  • Ułatwia relaks i utrzymanie dobrego samopoczucia1,2
  • Wspiera zachowanie spokoju w stresowych sytuacjach1
  • Usprawnia zasypianie i poprawia jakość snu1
  • Wspomaga pracę mózgu i zdolności kognitywne3

Co zawiera NuviaLab Relax?

Calmomix

Standaryzowana mieszanka najwyższej jakości ekstraktów, w której znajdziesz: ekstrakty z korzenia kozłka lekarskiego, liści melisy lekarskiej, ziela męczennicy cielistej i szyszek chmielu zwyczajnego. Synergiczne działanie składników aktywnych pomaga w osiągnięciu stanu relaksu, wywołuje uczucie spokoju i wspiera utrzymanie dobrego samopoczucia w trakcie dnia. Jednak to nie wszystko, substancje aktywne zawarte w tej unikalnej mieszance ułatwiają także zasypianie i przyczyniają się do poprawy jakości snu, co jest niezwykle ważne dla utrzymania prawidłowego zdrowia fizycznego oraz balansu emocjonalnego. Badania kliniczne wskazują, że stosowanie Calmomix® przyniosły zauważalne i klinicznie istotne korzyści w porównaniu z placebo w trzech z czterech badanych obszarów dobrostanu psychicznego.

Rhodiolife

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego zawierający 5% rozawin i 1,8% salidrozydów. Pomaga w utrzymaniu spokoju i działa adaptogennie w sytuacjach stresu psychicznego oraz fizycznego. Dodatkowo wspiera także zdolności kognitywne i usprawnia pracę mózgu, co pozwala wymagać od siebie jeszcze więcej oraz realizować najambitniejsze plany bez szkody dla samopoczucia i dobrego nastroju. Rhodiolife® stymuluje centralny układ nerwowy z intensywnością porównywalną do kofeiny, jednak bez negatywnych skutków ubocznych. Dostarcza stałą dawkę energii utrzymującej się przez ponad pięć godzin i nie powoduje nudności, niepokoju lub uczucia „drżenia” pojawiającego się przy stosowaniu wysokich dawek kofeiny.

Kompleks witamin i minerałów

Najwyższej jakości kompleks witamin i minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Znajdziesz w nim: naturalny magnez Aquamin™ Mg pozyskiwany z wody morskiej, tiaminę, ryboflawinę, niacynę, witaminę B6, kwas foliowy, witaminę B12 i kwas pantotenowy. Substancje te pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo przyczyniają się także do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia.

Scroll to Top